W środę w Toruniu kolejny mecz! Gramy z Constractem Lubawa.

11 miesięcy temu | 25.10.2022, 10:59
W środę w Toruniu kolejny mecz! Gramy z Constractem Lubawa.

W środę odrabiamy ligowe zaległości. O punkty będzie jednak piekielnie trudno! 

W ostatnich meczach z Constractem Lubawa nie mamy niestety dobrych statystyk. Drużyna z warmińsko - mazurskiego od momentu awansu do Futsal Ekstraklasy walczy o najwyższe cele! To ścisła ligowa czołówka i drużyna walcząca o Mistrzostwo Polski. Constract trzy ostatnie sezony kończył z medalem. Także w tej batalii Constract nie ukrywa swoich celów i aspiracji.

Od momentu awansu do Futsal Ekstraklasy Constract wygrał 5 z 6 spotkań z FC Reiter Toruń. Tylko w pierwszym oficjalnym meczu obu drużyn padł remis 2:2.

Czeka nas piekielnie ciężki mecz! Czy w środę nastąpi przełamanie i torunianie urwą punkty drużynie z Lubawy ?

Łatwo nie będzie, tym bardziej, że FC Reiter Toruń zagra bez jednego ze swoich asów; Kolumbijczyka Daniela Gallego Garcia, który pauzuje za czerwoną kartkę.

Niejednokrotnie pokazaliśmy jednak, że z ligową czołówką potrafimy walczyć jak równy z równym. Teraz także nie zamierzamy odpuszczać i będziemy walczyć o każdą piłkę i każdy centymetr parkietu!

Bądźcie z nami! Bądźcie naszym szóstym zawodnikiem i wspierajcie nas z trybun hali SP 28. Początek wielkich piłkarskich emocji o godz. 20:00.

Marcin Pułaczewski (FC Toruń)

Udostępnij