Cookie Consent by FreePrivacyPolicy.com
home

Home

search

Odkryj

groups

Kadra

event

Terminarz

tag

Social Media

WCHODZIMY DO GRY! NOWY SEZON – START!

5 miesięcy temu | 25.08.2022, 12:01
WCHODZIMY DO GRY! NOWY SEZON – START!

Nowa hala, utrzymany skład z poprzedniego sezonu i cel, którym jest awans do fazy Play Off. Piłkarze FC Reiter Toruń w najbliższą niedzielę rozpoczną rywalizację w Futsal Ekstraklasie.

Dla „pomarańczowo – czarnych” to już 11 ligowy sezon i 9 z rzędu w najwyższej klasie rozgrywkowej! W kolejnym roku toruński Klub obchodzi jubileusz 10 – lecia!

Inauguracja w grodzie Mikołaja Kopernika zapowiada się niezwykle emocjonująco. Do Torunia przyjedzie czwarta drużyna poprzedniego sezonu – „Tygrysy” z Opolszczyzny! W poprzednim sezonie w meczu obu drużyn emocji było aż nadto, a FC Reiter pokonał Dreman Opole Komprachcice po porywającym meczu 3:2!

Dwie bramki w tamtym spotkaniu zdobył Marcin Mrówczyński. Do bramki Dremana trafił również Daniel Gallego Garcia.

W tym sezonie w Futsal Ekstraklasie wystąpi 15 drużyn. Po rozegraniu rundy zasadniczej osiem najlepszych zespołów będzie rywalizować w fazie play off.

I to właśnie jest cel minimum – podkreśla trener Łukasz Żebrowski.

Każdy punkt na wagę złota! Każda para dłoni potrzebna na meczu! Mamy nadzieję, że w niedzielę szczelnie wypełnicie trybuny hali SP 28 przy ul. Przy Skarpie 13 i będzie szóstym zawodnikiem „pomarańczowo – czarnych!”

Bilety na niedzielne spotkanie do kupienia w dniu meczu od godziny 17:00. Najlepszym rozwiązaniem jest jednak zakup wejściówki przez internet na stronie www.ebilet.pl

BEZPOŚREDNI LINK

Bilet normalny: 15 złotych
Bilet ulgowy: 10 złotych
Dzieci do lat 7: bezpłatnie


Marcin Pułaczewski (FC Toruń)

Udostępnij