Cookie Consent by FreePrivacyPolicy.com
home

Home

search

Odkryj

groups

Kadra

event

Terminarz

tag

Social Media

WEJDŹ DO GRY! W SOBOTĘ KOLEJNY MECZ W TORUNIU!

3 tygodnie temu | 07.11.2022, 12:42
WEJDŹ DO GRY! W SOBOTĘ KOLEJNY MECZ W TORUNIU!

Jaki jest najlepszy i najprostszy sposób na obniżenie kosztów ogrzewania tej jesieni ?! Przyjdź na mecz "pomarańczowo - czarnych" w hali SP 28 przy ulicy Przy Skarpie 13! 🔥

Atmosfera na trybunach tej jesieni jest tak gorąca, że nie możemy się doczekać kolejnego spotkania z Wami! 🙌 Jak zawsze gorąco będzie także na parkiecie! 🔥

Poczuj to "ciepło" i doświadczaj tych emocji! Do Grodu Mikołaja Kopernika przyjedzie tym razem zespół AZS UŚ Katowice. To beniaminek Futsal Ekstraklasy, który po roku przerwy ponownie rywalizuje z najlepszymi w Polsce!

Zobacz w akcji ZAWODNIKA MIESIĄCA PAŹDZIERNIKA - Jeffersona Moreno Ortiz oraz "głodnego" kolejnych goli - Daniela Gallego Garcia! A może na listę strzelców wpisze się ponownie reprezentant Polski - Kamil Roll, Maksymilian Lewandowski, czy wracający po kontuzji Marcin Mrówczyński ?!

Nasi piłkarze zrobią wszystko, aby zgarnąć kolejne 3 punkty i zrobić ... urodzinowy prezent trenerowi! Właśnie 12 listopada Łukasz Żebrowski obchodzi swoje urodziny!

Bądź z nami na meczu i zaśpiewaj "Żebro" głośne "Sto lat!" Mamy nadzieję, że okazji do świętowania będzie jednak więcej! :)

Bilety na mecz z AZS UŚ Katowice do kupienia na naszej stronie internetowej. W dniu meczu kasa klubowa czynna od godziny 17:00.

Bilet normalny: 15

Bilet ulgowy: 10

Dzieci do lat 7: bezpłatnie

Drużyna Was potrzebuje! Do zobaczenia na meczu! WEJDŹ DO GRY! 🟠⚫️

Udostępnij