Wielki Mecz w Wielki Piątek ?

2 miesiące temu | 28.03.2024, 13:40
Wielki Mecz w Wielki Piątek ?
Nie mamy nic przeciwko! 

Runda zasadnicza FOGO Futsal Ekstraklasy na ostatniej prostej! W najbliższy weekend zostanie rozegrana 28 kolejka spotkań, którą rozpocznie mecz "pomarańczowo - czarnych!"

Torunianie w Wielki Piątek pojadą do Gliwic na spotkanie z beniaminkiem, który w swoim pierwszym sezonie żegna się z FOGO Futsal Ekstraklasą. Z kolei FC Reiter Toruń jest już pewny utrzymania wśród najlepszych drużyn w Polsce!KS Sośnica Gliwice zamyka ligową tabelę, co wcale nie oznacza, że dla gości piątkowe spotkanie będzie "spacerkiem". "Sosna" to "charakterne" chłopaki i na pewno w jednym z ostatnich spotkań przed własną publicznością będzie chciała pokazać się z dobrej strony.

Przypomnijmy, że w pierwszy mecz obu zespołów rozegrany w Toruniu niespodziewanie zakończył się remisem 2:2.Wynik meczu już w 3 minucie otworzył Marcin Kiełpiński. W drugiej połowie po golach Kacpra Zboralskiego i Mateusza Waszaka FC Reiter wyszedł na prowadzenie 2:1. Gola na wagę remisu dla Sośnicy zdobył jednak Paweł Barański. Grając z wycofanym bramkarzem "pomarańczowo - czarni" walczyli do końca o zwycięstwo w tym meczu.Nie udało się wtedy, miejmy nadzieję, że uda się tym razem! Zespół ciężko trenuje, aby tegoroczną batalię w FOGO Futsal Ekstraklasie zakończyć w dobrym stylu.

Niestety, nie kończy się lista kontuzjowanych w zespole. Operacja kolana czeka Kacpra Machałowskiego, z kolei na uraz kostki w dalszym ciągu narzeka Krystian Kraśniewski. Obu zawodników zabraknie w tym meczu.

Spotkanie KS Sośnica Gliwice - FC Reiter Toruń w piątek (29.03) o godz. 19:00. Transmisja meczu na platformie PILOT WP.Dodajmy, że po Świętach Wielkanocnych ostatni akord fustalowego sezonu w Toruniu. W środę (3.04, godz. 18:00) "pomarańczowo - czarni" w hali SP 28 podejmą beniaminka z dalekiego Przemyśla.

Marcin Pułaczewski (FC Toruń)Udostępnij
 

Sponsorzy i Partnerzy

Partner Strategiczny
Sponsor Tytularny
Partner Organizacyjny
Sponsorzy Strategiczni
Sponsorzy
Partnerzy
Obsługa Prawna: Kancelaria CW
Studio Treningu Personalnego