Wilanów odczarowany! Wygrywamy na wyjeździe z AZS UW DARKOMP!

1 rok temu | 16.10.2023, 11:43

AZS UW DARKOMP Wilanów to trudny i niewygodny przeciwnik dla każdej drużyny w FOGO Futsal Ekstraklasie! Przypomnijmy, że w poprzedniej kolejce zespół prowadzony przez Macieja Karczyńskiego "urwał punkty" drużynie z Leszna remisując na wyjeździe 1:1.

Także "pomarańczowo - czarni" nie mieli z Akademikami z Warszawy najlepszego bilansu. W poprzednim sezonie FC Reiter przegrał oba spotkania 1:3.

W tym sezonie parkiet w hali udało się odczarować! Torunianie wygrali 3:1 inkasując ważne 3 punkty. Dzięki wygranej i porażce Rekordu z Dremanem FC Reiter Toruń awansował na 5 miejsce w tabeli FOGO Futsal Ekstraklasy!

Do przerwy zespół Dmytro Kameko prowadził 1:0 po samobójczym trafieniu Jakuba Wankiewicza.

Po zmianie stron bardzo szybko na listę strzelców wpisał się 16-letni Jakub Sławkowski, dla którego była to debiutancka bramka w FOGO Futsal Ekstraklasie! Jak się okazało nie jedyna w tym meczu, bo w 33 minucie Sławkowski ustalił wynik meczu na 3:1.

"Wykonaliśmy zadanie w 100 %. Odczarowaliśmy Wilanów, cieszymy się bardzo. Trzy punkty jadą do Torunia!"
- nie ukrywał swojej radości po meczu kapitan zespołu Patryk Szczepaniak.

KLIKNIJ I ZOBACZ SKRÓT MECZU Z AZS UW DARKOMP WILANÓW.

Już w środę o godz. 20:00 FC Reiter Toruń w hali SP 28 zagra z niepokonanym Piastem Gliwice. Bilety na to spotkanie są już dostępne na naszej stronie.