Cookie Consent by FreePrivacyPolicy.com
home

Home

search

Odkryj

groups

Kadra

event

Terminarz

tag

Social Media

Wspiera nas marka BERETTA! Szczegóły.

11 miesięcy temu | 30.03.2022, 12:37
Wspiera nas marka BERETTA! Szczegóły.

Beretta to polski producent nowoczesnych gazowych kotłów kondensacyjnych, pomp ciepła i klimatyzacji.

Marka Beretta prowadzi w Polsce działalność produkcyjną oraz handlowo-szkoleniową. Jest częścią Riello Group, lidera w produktach i usługach związanych z:

  • ogrzewaniem
  • klimatyzacją
  • efektywnością energetyczną

Beretta jest również częścią Carrier, wiodącego światowego dostawcy innowacyjnych technologii HVAC, chłodnictwa, przeciwpożarowego, bezpieczeństwa i automatyki budynkowej.

Marka Beretta zapewnia komfort cieplny na świecie poprzez dostarczanie kotłów kondensacyjnych, pomp ciepła, klimatyzacji i akcesoriów. Stawia na ciągłą poprawę efektywności energetycznej produktów oraz zmniejszenia emisji gazów, by chronić środowisko naturalne.

Beretta gra razem z Football Club Toruń! Logo marki znajdziecie m.in na naszych strojach meczowych!

Toruńska spółka specjalizuje się w produkcji urządzeń grzewczych, zapewniających komfort cieplny w mieszkaniach wielu milionów ludzi na całym świecie.

Od zawsze firmie towarzyszyła dbałość o detale i innowacyjność dlatego też stara się szybko reagować na zmieniające się potrzeby rynku poprzez wprowadzanie nowoczesnej technologii do produkowanych urządzeń. Dzięki systemowi szkoleń dla marek Beretta oraz Riello nieustannie podnosi poziom wiedzy technicznej współpracujących z nią partnerów rynkowych – sprzedawców, instalatorów i serwisantów.

Marka Beretta na każdej płaszczyźnie swojej działalności stawia sobie główny cel – ciągłego doskonalenia. Jakże bliska nam idea ciągłego rozwoju i poprawy swoich umiejętności!

Dziękujemy za Wasze wsparcie! Razem Możemy Więcej!

Więcej informacji:
https://beretta.pl/
FACEBOOK: https://www.facebook.com/BerettaHeatingPolska
YOUTUBE: https://www.youtube.com/channel/UCREUoLwoHDyLhjl-tSNxrog

Udostępnij