WYGRYWAMY W CHORZOWIE 5:2!

1 rok temu | 27.02.2023, 15:28
WYGRYWAMY W CHORZOWIE 5:2!

Zasłużone zwycięstwo w Chorzowie odnieśli w meczu 22 kolejki FOGO Futsal Ekstraklasy "pomarańczowo - czarni"! FC Reiter udanie zrewanżował się tym samym Clearex'owi za porażkę w pierwszej rundzie.

22_matchday.JPG

"Cel udało się zrealizować, zdobyliśmy 3 punkty. To najważniejsze" - powiedział Łukasz Żebrowski.

"Od początku spotkania narzuciliśmy swoje tempo gry" - podkreślił po meczu Marcin Mrówczyński. To był mecz pod pełną kontrolą FC Reiter, a fenomenalną skuteczność zaprezentował Jefferson Moreno Ortiz!

Kolumbijczyk skompletował hattricka w zaledwie 99 sekund! Imponujące!

"Mecz skończył się po 10 minutach" - powiedział trener Clearexu Rafał Krzyśka, a Przemysław Dewucki dodał: "To i tak był niski wymiar kary"

22_przerwa.JPG

Chorzowianie po przegranej spadli na ostatnie miejsce w tabeli, a torunianie zrobili kolejny krok do zapewnienia sobie awansu do fazy play - off.

SKRÓT MECZU: 

"Pomarańczowo - czarni" w wywiadach po meczu życzyli drużynie z Chorzowa utrzymania w FOGO Futsal Ekstraklasie: "Trzymam kciuki za zespół z Chorzowa. To dla nich trudny moment" - powiedział Łukasz Żebrowski, a Marcin Mrówczyński zwracał uwagę na dorobek i historię Clearexu: "To zasłużony Klub w Polsce, powinien być w FOGO Futsal Ekstraklasie".

FACEBOOK_FOGO_FUTSAL_EKSTRAKLASA_TABELA.jpg
22_koniec.JPG

Clearex Chorzów - FC Reiter Toruń 2:5 (1:3)

Łukasz Borkowski 8, Mariusz Seget 39 - Jefferson Ortíz 5, 6, 7, 38, Michał Wojciechowski 26

22_sklad.JPG

Marcin Pułaczewski (FC Toruń)

Udostępnij