Wygrywamy z Dremanem 3:2! RAPORT MECZOWY.

2 lata temu | 30.11.2021, 08:58

Kolejne zwycięsystwo z drużyną z czołówki STATSCORE Futsal Ekstraklasy mają na swoim koncie piłkarze FC Reiter Toruń! „Pomarańczowo – czarni” w prestiżowym meczu zamykającym 13 kolejkę pokonali Dreman Futsal Opole Komprachcice 3:2.

Torunianie bardzo dobrze weszli w to spotkanie i zdominowali ten mecz! W 12 minucie wynik otworzył Marcin Mrówczyński, który tego dnia znajdował się w naprawdę wybornej dyspozycji. Podobnie zresztą jak cały toruński zespół.

„Wypracowaliśmy to zwycięstwo. W perspektywie całego meczu byliśmy zespołem odrobinę lepszym” – powiedział po meczu Łukasz Żebrowski, a trener Dremana Jarosław Patałuch dodał: „Toruń zasługuje na zdecydowanie wyższe miejsce w tabeli (…)”

Wracając do samego meczu. Jeszcze przed do remisu doprowadził Andre Luiz. Torunianie w pierwszej połowie zdobyli jeszcze jedną bramkę z syreną oznaczającą koniec pierwszej części spotkania. Gol Mateusza Cymana nie został jednak uznany.

Po wznowieniu stron reprezentant Polski – Tomasz Lutecki popisał się kapitalnym strzałem i w 30 sekundzie drugiej części meczu wyprowadził swój zespół na prowadzenie 2:1.

Niespełna trzy minuty później licznie zgromadzonych kibiców poderwał Daniel Gallego Garcia, który mocnym strzałem pod poprzeczkę doprowadził do remisu 2:2.

Decydujący o wyniku meczu cios torunianie wyprowadzili w 31 minucie meczu. Po indywidualnej akcji i szarży przez niemal całej boisko swoją drugą bramkę w tym meczu zdobył Marcin Mrówczyński i było 3:2 dla FC Reiter Toruń!

Zobacz skrót meczu przygotowany przez FUTSAL EKSTRAKLASA TV!

Kolejne spotkanie „pomarańczowo – czarni” rozegrają w najbliższą sobotę (4.12) W Polkowicach zagrają z beniaminkiem STATSCORE Futsal Ekstraklasy – Górnikiem. Jeszcze przed świętami torunianie we własnej hali podejmą innego z beniaminków – AZS UG Gdańsk.