Wygrywamy z MOKS’em 3:0! Komentarze po meczu.

3 lata temu | 29.03.2021, 10:58

Trwa dobra passa piłkarzy FC Reiter Toruń! „Pomarańczowo – czarni” odnieśli kolejne zwycięstwo na parkietach Statscore Futsal Ekstraklasy pokonując MOKS Słoneczny Stok Białystok 3:0!

Decydująca o losach meczu okazała się 10 minuta spotkania, w której torunianie zdobyli dwa gole. Najpierw na listę strzelców wpisał się Marcin Mrówczyński, a kilkadziesiąt sekund później Remigiusz Spychalski. W drugiej połowie bramkę, która ustaliła wynik meczu zdobył Michał Wojciechowski.

Trener Łukasz Żebrowski jest zadowolony z realizacji planu na spotkanie z MOKS-em.

Od momentu, kiedy na parkiecie występuje trener Łukasz Żebrowski torunianie jeszcze nie przegrali.

„Mamy swoje problemy, ale nadrabiamy serduchem i charakterem” – dodał po meczu Marcin Mrówczyński.

W meczu z MOKS’em „pomarańczowo – czarni” musieli sobie radzić bez Patryka Szczepaniaka, który pauzował za żółte kartki. Zwycięstwo cieszy tym bardziej!

W meczu z MOKS Słoneczny Stok Białystok zagraliśmy w składzie:

W najbliższą środę FC Reiter odrobi ligowe zaległości. Torunianie we własnej hali podejmą zespół beniaminka z Warszawy. Spotkanie rozpocznie się o godz. 18:30 i będzie transmitowane na tvcom.pl!