Zabrakło niewiele. Remis z Futsal Leszno. RAPORT MECZOWY.

2 lata temu | 04.04.2022, 10:51

Starcie drużyn walczących o 5 miejsce w tabeli STATSCORE Futsal Ekstraklasy na remis. FC Reiter Toruń dzieli się punktami z GI Malepszy Futsal Leszno 3:3.

Torunianie przyjęli ten wynik ze sporym niedosytem, bo byli stroną przeważającą w tym meczu, co pokazały także statystyki od STATSCORE.

slajd: WP Pilot

Wynik meczu w czwartej minucie otworzył Kacper Konopacki i było 1:0 dla Futsal Leszno. Mimo wypracowania wielu sytuacji pod bramką rywala „pomarańczowo – czarni” nie zdobyli gola w pierwszej części spotkania.

Po zmianie stron FC Reiter ruszył do zmasowanych ataków na bramkę Orfeusza Jarożka. W 23 minucie Daniel Gallego Garcia wykorzystał podanie Patryka Szczepaniaka, a cztery minuty później asystę zanotował Marcin Mrówczyński, który posłał idealne podanie wprost na nogę Daniela i było 2:1 dla gospodarzy.

W 30 minucie z rzutu wolnego wyrównał Brazylijczyk Douglas. Dwie minuty przed końcową syreną bramkę dla FC Toruń zdobył Michał Wojciechowski. Kiedy wydawało się, że jest już po meczu na 13 sekund przed końcem grając w przewadzę Leszno wyrównało za sprawą kolejnego trafienia Douglasa.

„Musimy to na spokojnie przeanalizować” – powiedział po meczu Marcin Mrówczyński.

Remis w tym meczu przyjęty z dużym niedosytem. „Sami sobie jesteśmy winni” – dodał Mrówa.

Czego więc zabrakło, żeby wygrać z Futsal Leszno ?

Emocji w tym meczu nie brakowało. To było kolejne dobre futsalowe widowisko!

Zobaczcie skrót meczu przygotowany przez Futsal Ekstraklasa TV.

W ligowej tabeli torunianie na szóstym miejscu ze stratą jednego punktu do GI Malepszy Futsal Leszno.

grafika: Facebook Futsal Ekstraklasa

W meczu 23 kolejki STATSCORE Futsal Ekstraklasy FC Reiter zagrał w składzie.

FC REITER TORUŃ – GI MALEPSZY FUTSAL LESZNO 3:3 (0:1)
Daniel Gallego (23, 27), Michał Wojciechowski (38) – Kacper Konopacki (4), Douglas (30, 40)

Po meczu była okazja do zdobycia autografu, czy wspólnego zdjęcia z bohaterem meczu – Danielem Gallego Garcia. Dla najmłodszych wspólne zdjęcie z Kolumbijczykiem to duże przeżycie. Jasiu był przeszczęśliwy! 🙂

Kolejne spotkanie rozegramy w Chojnicach. 16 kwietnia zagramy z Red Devils. Najbliższy mecz w Toruniu 23 kwietnia. Rywalem „pomarańczowo – czarnych” będzie AZS UW Darkomp Wilanów.