ZACZYNAMY! Startuje sezon 2023/2024!

9 miesięcy temu | 31.08.2023, 11:29
ZACZYNAMY! Startuje sezon 2023/2024!
FOGO Futsal Ekstraklasa powraca! Po wielu tygodniach oczekiwania, transferowej karuzeli i przygotowań czas na inaugurację sezonu 2023/2024!

Pierwsza kolejka odbędzie się w najbliższy weekend! (2-3.09) Mecz beniaminka z Kaszub: We - Metu Kamienica Królewska z BSF ABJ Bochnia będzie można zobaczyć na żywo w TVP Sport. Początek meczu o godzinie 15:00. Zapraszamy przed telewizory!Po długim i intensywnym okresie przygotowawczym pod okiem nowego trenera Dmytro Kameko, którego wspierać będzie Krzysztof Wasilkiewicz do kolejnego - 9 z rzędu w FOGO Futsal Ekstraklasie! - sezonu gotowi są "pomarańczowo - czarni"!FC Reiter Toruń czeka trudne zadanie. Torunianie pojadą do Lubawy na mecz z Mistrzem Polski - Constractem Lubawa.Ze względu na mecz o Superpuchar Polski (31.08, godz. 18:00 transmisja na Youtube na kanale Łączy Nas Piłka) pomiędzy "Konstruktorami", a Rekordem Bielsko - Biała spotkanie z FC Reiter na prośbę Constractu zostało przełożone.

Obie drużyny swoje inauguracyjne spotkanie w FOGO Futsal Ekstraklasie rozegrają we wtorek 5 września o godz. 19:00 w Lubawie.Zaledwie kilka dni później, bo w niedzielę 10 września o godz. 18:00 FC Reiter Toruń zagra przed własną publicznością. Kibice będą mieli okazję zobaczyć w akcji nowych zawodników oraz tych, którzy tworzą trzon zespołu od kilku lat.

W drugiej kolejce FC Reiter podejmie Dreman Opole Komprachcie, a spotkanie odbędzie się w hali Szkoły Podstawowej numer 28 przy ulicy Przy Skarpie 13.Wejściówki na to spotkanie są już dostępne na naszej stronie internetowej. KUP BILET NA MECZ!

Pamiętaj o tym, że kupując bilet wspierasz drużynę "pomarańczowo - czarnych" w FOGO Futsal Ekstraklasie!


Marcin Pułaczewski (FC Toruń)
Udostępnij
 

Sponsorzy i Partnerzy

Partner Strategiczny
Sponsor Tytularny
Partner Organizacyjny
Sponsorzy Strategiczni
Sponsorzy
Partnerzy
Obsługa Prawna: Kancelaria CW
Studio Treningu Personalnego