Zwycięski rollercoaster z Jagiellonią Białystok!

1 miesiąc temu | 12.03.2024, 10:05
Zwycięski  rollercoaster z Jagiellonią Białystok!
To był futsalowy rollercoaster! Najważniejsze, że zwycięski!

"Pomarańczowo - Czarni" przełamali serię spotkań bez wygranej, a Michał Wojciechowski cieszył się ze zdobycia gola numer 700 dla FC Toruń w FOGO Futsal Ekstraklasie!

Spotkanie zaczęło się od dwóch samobójczych bramek zawodników FC Toruń. Kibice i sztab przecierali oczy ze zdumienia, ale nikt nie tracił wiary w końcowy sukces i wygraną.

Praktycznie przez całe spotkanie trwała wymiana ciosów. Do przerwy na tablicy wyników 1:3.

Po zmianie stron torunianie bardzo szybko doprowadzili do remisu. Na co odpowiedziała także Jagiellonia Białystok.

Drużyna Dmytro Kameko na pierwsze w tym meczu prowadzenie wyszła dopiero w 36 minucie spotkania po golu Michała Wojciechowskiego.

To było naprawdę bardzo emocjonujące i pełne zwrotów akcji spotkanie!

KLIKNIJ ZOBACZ SKRÓT MECZU.

W  meczu z Jagiellonią nie zagrał Remigiusz Spychalski, który zmaga się z kontuzją i pauzujący za żółte kartki Kacper Machałowski.

FC Reiter Toruń - Jagiellonia Białystok 7:5 (1:3)

Bartosz Przypis 17, Mateusz Waszak 21, Pablo Rodríguez 22, Michał Wojciechowski 25, 36, 39, Jakub Sławkowski 34 - Jakub Sławkowski 4 (s), Gilberth Vindas 13 (s), Grzegorz Makal 20, Jacek Dzienis 23, Jakub Kozłowski 29