Krzysztof Elsner
Krzysztof Elsner

Rozgrywający
17
Wzrost Waga Data urodzenia
175 cm 78 kg 1991-08-24

Krzysztof Elsner to piłkarz, którego chyba nikomu nie trzeba przedstawiać. Czy jednak wiecie o nim wszystko ?

Futsalowa kariera Krzysztofa Elsnera nabrała rozpędu właśnie w FC Toruń! Do drużyny "pomarańczowo - czarnych" trafił w sezonie 2014/2015. Ma na swoim koncie ponad 100 występów w FC Toruń, 26 goli i dziesiątki asyst. Wcześniej przez jeden sezon występował na pierwszoligowych parkietach prezentując swoje nietuzinkowe umiejętności.

Krzysztof Elsner to piłkarz niesamowicie waleczny. O wielkim sercu do gry. Doskonały w pojedynkach jeden na jeden. To zawodnik grający i myślący bardzo ofensywnie. "Pyda" to również doskonały "asystent" i "król" ostatniego podania.

Na pierwszym piłkarskim treningu "Pyda" pojawił się w Sparcie Łubianka mając 14 lat. Nie wszyscy jednak wiedzą, że wcześniej Elsner próbował swoich sił w hokeju na trawie trenując w zespole toruńskiego Pomorzanina. Szybko jednak zdecydował się postawić na football!

Skąd się wział boiskowy pseudonim piłkarza ? "Za małolata chodziłem na boisko pograć ze starszymi. Śmiali się, że taki mały, a ma "Pydę" w nodze" - wyjaśnia Krzysztof Elsner. I tak już zostało.

Krzysiek kocha piłkę pod każdą postacią! Uwielbia grę na "Orliku", która jest dla niego najlepszym sposobem na odreagowanie stresu. Piłkarz lubi rywalizację i presję. I za to właśnie kocha futsal, bo jak mówi tutaj presja jest większa.

Przez pięć sezonów z rzędu zakładał "pomarańczowo - czarny" trykot. To właśnie w Toruniu cieszył się z największych sukcesów. Zdobycia dwóch brązowych medali i Wicemistrzostwa Polski w sezonie 2018/2019.

Po sezonie 2019/2020 szukając nowych wyzwań i chcąc dalej się rozwijać zdecydował się na transfer do Gatty Acive Zduńska Wola, gdzie spędził tylko pół roku, bo "Kocury" wycofały się z rozgrywek. Elsner nie miał jednak żadnych problemów ze znalezieniem nowego klubu i na dwa lata obudził w sobie "Tygrysa" reprezentując Dremana Opole.

Elsner to etatowy reprezentant Polski w futbolu 6 - osobowym. Ma na swoim koncie brąz i Wicemistrzostwo Świata wywalczone z drużyną "biało - czerwonych!"

Jego piłkarskim wzorem jest Leo Messi, a klub , któremu kibicuje szczególnie mocno FC Barcelona. Lubi czarny kolor i włoską pizzę. Marzy o zwiedzeniu Stanów Zjednoczonych i zdobyciu złotego medalu FOGO Futsal Ekstraklasy!
Sponsorzy i Partnerzy

Partner Strategiczny
Sponsor Tytularny
Partner Organizacyjny
Sponsorzy Strategiczni
Sponsorzy
Partnerzy
Obsługa Prawna: Kancelaria CW
Studio Treningu Personalnego