Cookie Consent by FreePrivacyPolicy.com
home

Home

search

Odkryj

groups

Kadra

event

Terminarz

tag

Social Media

Cenne zwycięstwo z Legią Warszawa!

3 miesiące temu | 20.10.2022, 16:59
Cenne zwycięstwo z Legią Warszawa!

Stolica zdobyta! W zaległym meczu 2 kolejki Futsal Ekstraklasy piłkarze FC Reiter Toruń wygrali na wyjeździe z Legią Warszawa 6:3 (2:2) 

To pierwsze wyjazdowe zwycięstwo "pomarańczowo - czarnych" w tym sezonie! W Warszawie udało się poprawić mankamenty w grze, które nie do końca dobrze funkcjonowały w Bochni, gdzie FC Toruń doznał pierwszej w tym sezonie porażki. 

"Już jadąc do Warszawy, w autokarze widziałem koncentrację u zawodników. To samo było w szatni. Wiedziałem, że zawodnicy będą realizować na boisku to, czego od nich wymagam" - powiedział po meczu z Legią trener Łukasz Żebrowski. 

Doskonale w tym meczu zaprezentował się Daniel Gallego Garcia, który 19.10 obchodził swoje urodziny ! Kolumbijczyk strzelił 3 gole i mocno przyczynił się do wygranej w Warszawie. 

"Pracował niesamowicie. To był jego dzień, miał urodziny. Dało mu to jeszcze więcej powera" - podkreślił Łukasz Żebrowski. 

Po meczu w Warszawie wielkie słowa uznania należą się nie tylko Danielowi, ale i całej drużynie - dodaje "Żebro". 

Już w niedzielę kolejny mecz Futsal Ekstraklasy w Toruniu! W hali SP 28 o godzinie 18:00 podejmiemy jeden z najbardziej utytułowanych polskich klubów - Clearex Chorzów. 

Bilety na mecz do kupienia na naszej stronie. W dniu meczu sprzedaż stacjonarna będzie prowadzona od godziny 17:00. 

Marcin  Pułaczewski (FC Toruń) 


Udostępnij