Constract wygrywa w Toruniu po zaciętym meczu!

2 lata temu | 20.09.2021, 11:14

Kibice, którzy w sobotnie południe pojawili się na trybunach hali UCS UMK na pewno nie żałowali! Mecz drugiej kolejki Stastcore Futsal Ekstraklasy okazał się emocjonującym i zaciętym spotkaniem. Mecz nie rozczarował na pewno także tych, którzy oglądali transmisję w nSport+ i Canal + online.

Górą okazali się jednak Wicemistrzowie Polski. Constract Lubawa wygrał z FC Reiter Toruń 6:3 (4:2)

Pierwsza bramka padła już w 26 sekundzie spotkania. Jej strzelcem zawodnik z numerem 26 – najlepszy młodzieżowiec poprzedniego sezonu – Jakub Raszkowski, który przed meczem odebrał statuetkę z rąk prezesa spółki Futsal Ekstraklasa – Macieja Karczyńskiego.

W 9 minucie meczu wyrównał niezawodny Marcin Mikołajewicz.

Błędy, które tego dnia popełniali „pomarańczowo – czarni” bezlitośnie wykorzystywali jednak zawodnicy Constractu. W 20 minucie spotkania było już 4:1 dla Wicemistrzów Polski.

Jeszcze przed przerwą FC Reiter poderwał do boju Daniel Gallego Garcia, który po zdobyciu bramki głośno krzyczał do Kolegów z zespołu „Vamos!”

I choć torunianie walczyli w tym meczu jak równy z równym to trzy punkty pojechały jednak do Lubawy.

W następnej kolejce FC Reiter Toruń zagra na wyjeździe z Clearexem Chorzów. Spotkanie odbędzie się w sobotę 25.09 i będzie transmitowane przez nSport+ i Canal+ online. Początek meczu o godz. 12:00