Cookie Consent by FreePrivacyPolicy.com
home

Home

search

Odkryj

groups

Kadra

event

Terminarz

tag

Social Media

Kolumbijska SALSA w Gnieźnie!

3 tygodnie temu | 16.01.2023, 12:55
Kolumbijska SALSA w Gnieźnie!

To był gorący kolumbijski taniec w pierwszej stolicy Polski!

FC Reiter Toruń wygrał z Grinbud KS Gniezno 5:4, a wszystkie bramki zdobyli Kolumbijczycy; Daniel Gallego Garcia i Jefferson Moreno Ortiz, którzy po raz kolejny pokazali swoje wyjątkowe umiejętności.

Daniel i Jeffer wprawiali w osłupienie i zachwyt gnieźnieńską publiczność i zapewnili "pomarańczowo - czarnym" awans do kolejnej rundy Pucharu Polski.

Już w pierwszej minucie na listę strzelców wpisał się Gallego. Gospodarze wyrównali, ale na przerwę torunianie schodzili przy dwubramkowym prowadzeniu. Nic nie zapowiadało emocji w tym meczu. Wydawało się, że podopieczni Łukasza Żebrowskiego mają mecz pod kontrolą. To jednak FUTSAL! 

1_3.PNG

W regulaminowym czasie na tablicy wyników był remis 3:3.

3_3.JPG

W dogrywce torunianie szybko zdobyli dwie kolejne bramki, ale walczący bardzo ambitnie zawodnicy KS Gniezno złapali kontakt i bardzo ambitnie walczyli o doprowadzenie do remisu i rzuty karne.

4_5.JPG

Dodajmy, że w Gnieźnie szansę gry dostali zmiennicy; Kacper Machałowski i Karol Kaczmarek. Między słupkami stanął Mateusz Iwański, a Michał Wojciechowski całe spotkanie obejrzał z ławki rezerwowych.

SKLAD.JPG

Mecze 1/16 Pucharu Polski zostaną rozegrane 4 i 5 lutego.

Marcin Pułaczewski (FC Toruń)

Udostępnij