Ligowy klasyk dla FC Toruń! Cenna wygrana w Pniewach! (zobacz)

2 lata temu | 11.10.2021, 10:37

Ligowy klasyk dla „pomarańczowo – czarnych!”

Bardzo cenne zwycięstwo w Pniewach odnieśli piłkarze FC Reiter Toruń. Podopieczni Łukasza Żebrowskiego pokonali Red Dragons Pniewy 5:2 (2:1)

Niedzielne spotkanie lepiej rozpoczęli gospodarze. W 8′ minucie spotkania prowadzili po golu Piotra Błaszyka. Sytuacja jednak szybko się odwróciła. W 15 minucie spotkania najpierw Mateusz Cyman, który tego dnia obchodził swoje urodziny, a chwilę później Marcin Mikołajewicz wyprowadzili zespół na prowadzenie 2:1.

Po zmianie stron kolejne gole dla FC Reiter zdobywali: Daniel Gallego Garcia oraz ponownie Marcin Mikołajewicz , dla którego było to 230 trafienie w rozgrywkach Futsal Ekstraklasy!

Przy stanie 4:1 dla FC Toruń pniewianie wycofali bramkarza, co wykorzystał.. golkiper „pomarańczowo – czarnych” Kamil Naparło, który trafił do pustej bramki i tym samym zdobył swojego debiutanckiego gola w STATSCORE Futsal Ekstraklasie! Na tablicy wyników 5:1 dla podopiecznych Łukasza Żebrowskiego!

Kolejne, drugie z rzędu zwycięstwo stało się faktem!

Zobacz jak torunianie cieszyli się z wygranej w Pniewach!

Red Dragons Pniewy – FC Reiter Toruń 2:5 (1:2)
Bramki: Błaszyk (8), samobójcza (40) – Cyman (15), Mikołajewicz 2 (16, 33), Gallego Garcia (31), Naparło (35)

W 6 kolejce STATSCORE Futsal Ekstraklasy torunianie we własnej hali podejmą Piasta Gliwice, który do tej pory wygrał wszystkie pięć spotkań. Mecz, na który już teraz zapraszamy w sobotę 16.10 o godzinie 18:00!