Michał Wojciechowski wraca do gry!

6 miesięcy temu | 12.01.2024, 09:54
Michał Wojciechowski wraca do gry!
Ile znaczy dla "pomarańczowo - czarnych" Michał Wojciechowski, Jego gra i doświadczenie można było się przekonać, kiedy "Misiek" wypadł ze składu ze względu na kontuzję kolana. Można śmiało zaryzykować stwierdzenie, że gdyby Michał Wojciechowski cały czas grał FC Reiter Toruń miałby zdecydowanie lepszy dorobek punktowy.

Jednak nie ma co gdybać. Najważniejsze jest to, że "Misiu" dostał "zielone światło" od lekarzy i wraca do treningów z piłką. Możemy zatem odliczać czas do powrotu Michała Wojciechowskiego na boisko!Przypomnijmy, że do pechowego w skutkach zagrania doszło w trakcie meczu z Futsal Leszno w połowie października. To właśnie wtedy ucierpiało kolano Michała Wojciechowskiego.Nad zawodnikiem wisiało także widmo operacji kolana, co na pewno wykluczyłoby "Misia" z gry do końca sezonu. Słynący z niezwykłej pracowitości zawodnik przez cały czas ciężko trenował na siłowni mając nadzieję, że operacja nie będzie konieczna.

Litry wylanego potu, kolejne wizyty i konsultacje lekarskie, rezonanse magnetyczne. To wszystko już za Michałem Wojciechowskim.Teraz "El Profesor" może się skoncentrować na powrocie do gry w FOGO Futsal Ekstraklasie. Cel jest niezmienny. :) 100 bramek w lidze. Choć najważniejsze jest oczywiście dobro zespołu i drużyny prowadzonej przez Dmytro Kameko.Michał, cieszymy się, że z Twoim zdrowiem jest już lepiej i wspólnie z Kibicami nie możemy doczekać się Twojego powrotu na parkiet!

Dodajmy, że w tym sezonie "Misiu" zdobył 4 gole, a w FOGO Futsal Ekstraklasie ma ich dokładnie 94, z czego aż 61 zdobył dla "pomarańczowo - czarnych!"

Marcin Pułaczewski (FC Toruń)

Udostępnij