Minimalna porażka z Legią w Warszawie.

1 miesiąc temu | 25.03.2024, 12:31
W meczu 27 kolejki FOGO Futsal Ekstraklasy "pomarańczowo - czarni" rywalizowali z Legią Warszawa. Niestety, przespany początek meczu decydował o wyniku końcowym.

Do wyjściowego składu po kontuzji powrócił Remigiusz Spychalski. Niestety, w Warszawie zabrakło Patryka Szczepaniaka (pauza za czerwoną kartkę) i Kacpra Machałowskiego, który ma uraz kolana.

Już po 6 minutach spotkania Legioniści prowadzili 3:0! Jeszcze przed przerwą gola dla FC Reiter Toruń zdobył Kuba Sławkowski, dla którego był to ósmy gol w tym sezonie.

Torunianie do samego końca walczyli w tym meczu o punkty. Niestety, grając w przewadze zdobyli drugą bramkę w meczu, a na wyrównanie zabrakło już czasu.

Z niedosytem i sporym pokładem sportowej złości wracali do Torunia podopieczni Dmytro Kameko.

Cały mecz możecie zobaczyć na profilu FOGO Futsal Ekstraklasy na youtube!

KLIKNIJ I ZOBACZ CAŁE SPOTKANIE.

SKRÓT MECZU dostępny tutaj.

Kolejne spotkanie jeszcze przed Wielkanocą rozegramy w Gliwicach. W Wielki Piątek "pomarańczowo - czarni: zagrają z Sośnicą.

Dodajmy, że po przegranej Ruchu Chorzów z Constractem Lubawa torunianie są już pewni utrzymania w elicie na kolejny sezon. Do rozegrania zostało nam jeszcze jedno domowe spotkanie. W środę 3 kwietnia o godz. 18:00 zagramy z Eurobusem Przemyśl.

Legia Warszawa - FC Reiter Toruń 3:2 (3:1)
Davidson 4, Mykyta Storożuk 4, Rui Pinto 6 - Jakub Sławkowski 15, Sérgio Monteiro 35 (s)