Remisujemy w Pniewach 3:3. Raport meczowy: video, wywiady.

1 rok temu | 26.09.2022, 17:00

FC Reiter Toruń po raz drugi w tym sezonie remisuje 3:3. Tym razem w Pniewach z Red Dragons. W kolejnym trzecim meczu tego sezonu walczymy o 3 punkty!

W najbliższą sobotę (1.10, godz. 16:00) w hali SP 28 przy ul. Przy Skarpie 13 „pomarańczowo – czarni” zagrają ze Słoneczny Stok Jagiellonią Białystok.

Wracając jednak do meczu 4 kolejki Futsal Ekstraklasy i wyjazdowego spotkania w Pniewach, warto podkreślić, że dla FC Reiter był to mecz rozegrany po niemal miesięcznej przerwie. Torunianie w Wielkopolsce musieli sobie radzić bez Marcina Mrówczyńskiego, który pauzował za czerwoną kartkę.

Wynik meczu otworzyli gospodarze. W drugiej minucie spotkania (1’14”) Kamila Naparło pokonał hiszpański skrzydłowy Romero Amaro German. Jeszcze w pierwszej części spotkania torunianie odpowiedzieli golami: Jakuba Wiśniewskiego (18’48”) oraz Remigiusza Spychalskiego (19’46”) Po pierwszej połowie 2:1 dla FC Reiter Toruń.

Nie minęły trzy minuty drugiej części spotkania a „Czerwone Smoki” doprowadziły do wyrównania po golu Piotra Błaszyka (22’32”) Minutę później drużyna Łukasza Żebrowskiego ponownie była na prowadzeniu po kolejnym golu Jakuba Wiśniewskiego! (23’33”) Brawo Wisienka! Swojego drugiego gola w tym meczu zdobył jednak także Hiszpan Romero Amaro German (27’21”) i na tablicy wyników ponownie był remis. Wynik nie zmienił się już do końcowej syreny.

Torunianie aż trzykrotnie w tym meczu trafiali w obramowanie bramki Rafała Roja, a w całym meczu wyprowadzili 99 ataków!

Trener FC Reiter Toruń Łukasz Żebrowski nie był zadowolony z postawy swojego zespołu. Zwracał uwagę na problemy z koncentracją dodając: „To był taki sobie mecz, ale będziemy się rozkręcać”

ZOBACZ WYPOWIEDZI MECZOWE (RDP: Łukasz Fratjtag, Adrian Skrzypek, FCT: Łukasz Żebrowski, Jakub Wiśniewski)

Zobacz najciekawsze akcje i wszystkie bramki. SKRÓT MECZU – FUTSAL EKSTRAKLASA TV

Red Dragons Pniewy – FC Reiter Toruń 3:3 (1:2)
Germán Romero 2, 28, Piotr Błaszyk 23 – Jakub Wiśniewski 19, 24, Remigiusz Spychalski 20