Słony smak porażki. Bez punktów w "Mieście Soli".

1 miesiąc temu | 04.03.2024, 09:44
Słony smak  porażki. Bez punktów w "Mieście Soli".

Zaczęło się dobrze, skończyło porażką. Torunianie w daleką podróż do "Miasta Soli" i spotkania z BSF ABJ Bochnia nie jechali w roli faworyta.
I choć spotkanie 24 kolejki FOGO Futsal Ekstraklasy zaczęło się od gola Kacpra Machałowskiego, to później do bramki trafiali już tylko piłkarze z Bochni.

W pierwszej połowie meczu aż do 19 minuty na tablicy wyników utrzymywał się remis. Do przerwy "pomarańczowo - czarni" przegrywali już jednak różnicą dwóch goli.Kolejne gole bochnianie dołożyli po przerwie, a Łukasz Biel kończył spotkanie z czterema bramkami na koncie.W Bochni FC Reiter zagrał osłabiony. Ze względu na kontuzje nie mogli zagrać Remigiusz Spychalski i Jakub Sławkowski. Ze względu na czerwoną kartkę - Kacper Zboralski.W ligowej tabeli torunianie na 13 miejscu, tuż nad strefą spadkową. W najbliższą sobote arcyważne spotkanie w Toruniu. Rywalem FC Reiter Toruń będzie Jagiellonia Białystok.Bądźcie z nami na trybunach. To jedna z ostatnich okazji, żeby zobaczyć w akcji podopiecznych Dmytro Kameko.Udostępnij