Cookie Consent by FreePrivacyPolicy.com
home

Home

search

Odkryj

groups

Kadra

event

Terminarz

tag

Social Media

WRACAMY !! W niedzielę mecz z Red Dragons w Pniewach!

4 miesiące temu | 23.09.2022, 15:39
WRACAMY !! W niedzielę mecz z Red Dragons w Pniewach!

Niemal po miesiącu przerwy kolejne spotkanie w Futsal Ekstraklasie rozegra drużyna FC Reiter Toruń. „Pomarańczowo – czarni” w niedzielę (25.09, godz. 16:00) w ligowym klasyku zmierzą się na wyjeździe z Red Dragons Pniewy!

Przypomnijmy, że mecze z Constractem Lubawa i Legią Warszawa zostały przełożone ze względu na udział reprezentacji Polski prowadzonej przez Łukasza Żebrowskiego w turnieju finałowym Futsal Euro w Hiszpanii.

Czas jednak wrócić do ligowego grania. Spotkania z „Czerwonymi Smokami” to za każdym razem gwarancja wielkich emocji i zaciętego meczu!

W poprzednim sezonie torunianie wygrali oba spotkania z Red Dragons. W Pniewach FC Reiter wygrał 5:2, a w Toruniu 8:2.

Bilans spotkań ze „Smokami” także jest korzystny dla „pomarańczowo – czarnych!” 10 wygranych – 4 remisy – 4 porażki.

Drużyna z Wielkopolski prowadzona przez Łukasza Frajtaga wszystkie trzy mecze w tym sezonie rozegrała zgodnie z terminarzem. Pniewianie pokonali Clearex Chorzów 3:1, Słoneczny Stok Jagiellonię Białystok 3:2 i przegrali w w Bochni z beniaminkiem Futsal Ekstraklasy 0:3.

W niedzielę FC Reiter zagra osłabiony brakiem Marcina Mrówczyńskiego, który w pierwszym meczu otrzymał czerwoną kartkę i musi pauzować.

Transmisja z meczu na platformie WP Pilot. Bezpośredni link: https://pilot.wp.pl/sport/

Dodajmy, że w kolejnym tygodniu będzie okazja zobaczyć FC Reiter w hali SP 28 przy ul. Przy Skarpie 13. W sobotę 1 października o godz. 16:00 zagramy ze Słonecznym Stokiem Jagiellonią Białystok.


Bilety na spotkanie w Toruniu już dostępne! Bezpośredni link: https://bit.ly/3Uqjo9U

Marcin Pułaczewski (FC Toruń)

Udostępnij