Wygrywamy z AZS UW Darkomp 4:1! Raport i skrót meczu.

2 lata temu | 25.04.2022, 13:14

W meczu 25 kolejki STATSCORE Futsal Ekstraklasy FC Reiter Toruń wygrywa z AZS UW Darkomp Wilanów 4:1! Bohaterem meczu Jefferson Moreno Ortiz i Kamil Naparło.

Kolumbijczyk zdobył 2 gole, które ustawiły to spotkanie. JEFFER trafił na początku 6 minuty meczu, a wynik podwyższył w 14 minucie spotkania. Do przerwy torunianie schodzili z trzy bramkową zaliczką. Drugi z Kolumbijczyków – Daniel Gallego Garcia – świetnie podał do Patryka Szczepaniaka, a Słej z dystansu zdobył swoją 9 bramkę w tym sezonie.

Po zmianie stron zespół prowadzony przez Macieja Karczyńskiego próbował wrócić do gry w tym meczu grając także z wycofanym bramkarzem. Najskuteczniejszy zawodnik warszawskiej drużyny – Maciej Pikiewicz – w 22 minucie zdobył bramkę kontaktową. Natomiast wynik spotkania ustalił świetnie spisujący się w tego dnia Kamil Naparło, który oddając strzał od własnej bramki trafił do pustej siatki AZS UW!

Zobaczcie wszystkie bramki i SKRÓT MECZU przygotowany przez Futsal Ekstraklasę. Link: FC REITER VS AZS UW DARKOMP

Po serii spotkań bez wygranej to ważne zwycięstwo „pomarańczowo – czarnych”. Na przełamanie. Torunianie cały czas liczą się w walce o 5 miejsce w tabeli na koniec sezonu.

grafika Facebook: Futsal Ekstraklasa

W końcówce spotkania szansę gry w tym meczu otrzymali gracze rezerwowi. W bramce pojawił się Mateusz Iwański, a w polu kolejno Maksymilian Lewandowski, Kuba Wiśniewski i Kacper Machałowski. Dzięki czemu Łukasz Żebrowski dał zagrać wszystkim piłkarzom, których miał do dyspozycji tego dnia.

Do końca sezonu jeszcze 5 kolejek. W najbliższą sobotę (30.04) FC Reiter Toruń zagra na wyjeździe z Team Lębork. Spotkanie będzie można obejrzeć na żywo w Canal + Sport 5. Zapraszamy przed telewizory!