Z Team Lębork w nSport+! „Pojedziemy walczyć!” (posłuchaj)

3 lata temu | 14.05.2021, 21:14

Świetnie spisujący się beniaminek z Lęborka to sobotni rywal „pomarańczowo – czarnych”. Starcie obu zespołów do zobaczenia w samo południe na antenie nSport+ oraz Canal+ on line.

Jak zapowiada trener Łukasz Żebrowski w Lęborku: „zawalczymy o punkty!” Szkoleniowiec FC Reiter Toruń zdaje sobie jednak sprawę z tego, że beniaminek z Pomorza to trudny rywal.

Torunianie jadą jednak do Lęborka podbudowani dobrą postawą w meczu z Mistrzem Polski – Rekordem Bielsko-Biała. Mimo porażki (1:2) Łukasz Żebrowski był zadowolony z postawy swojego zespołu.

W pierwszej rundzie w Arenie Toruń niespodziewani lepsi okazali się gracze Temu Lębork, a „pomarańczowo – czarni” musieli przełknąć gorycz porażki.

Do przerwy torunianie prowadzili, jednak w drugiej połowie zespół Wojciecha Pięty odwrócił losy spotkania i cieszył się z wygranej 3:2. Team Lębork to zespół, który spisuje się najlepiej ze wszystkich beniaminków Statscore Futsal Ekstraklasy. Najskuteczniejszym piłkarzem jest Mateusz Madziąg – zdobywca 20 goli – który w tym sezonie szturmem wdarł się także do reprezentacji Polski.

Lęborczanie są na ósmy miejscu w tabeli (40 punktów) i mają zaledwie o punkt więcej od „pomarańczowo – czarnych”

Przed meczem – już tradycyjnie – torunianie mają swoje problemy. W ostatnich sekundach meczu z Rekordem kontuzji doznał bowiem Mateusz Waszak. „To dla nas nic nowego” – podsumowuje Łukasz Żebrowski

Mecz z Team Lębork rozpocznie się w sobotę w samo południe. Bezpośrednia transmisja na antenie nSport+ oraz Canal + on line!

Mimo plagi kontuzji, która dosięga nasz zespół w tym sezonie koncentrujemy się tylko na najbliższym meczu i jak zapowiada Łukasz Żebrowski: „Pojedziemy walczyć!”