Zawód i rozczarowanie po meczu z Jagiellonią.

3 tygodnie temu | 13.11.2023, 12:58
Zawód i rozczarowanie po meczu z Jagiellonią.

W kiepskich nastrojach z dalekiej podróży z Białegostoku wracali w sobotę zawodnicy FC Reiter Toruń."Pomarańczowo - czarni" sami sobie sprawili zawód i nikt tego nie ukrywał. 


Niestety. Punktów nie udało się zdobyć także w meczu z zamykającą tabelę Jagiellonią, dla której sobotnia wygrana to .. pierwsze zwycięstwo w tym sezonie.

Pierwsza połowa meczu zakończyła się bezbramkowym remisem.W drugiej odsłonie spotkania lepszą skutecznością wykazali się gospodarze. Bramki dla torunian zdobyli: Jakub Sławkowski i Krzysztof Elsner.Dodajmy, że Białymstoku FC Reiter zagrał poważnie osłabiony. Ze względu na chorobę i urazu nie zagrali: Michał Wojciechowski, Mateusz Waszak i Bartosz Przypis, czyli podstawowi zawodnicy drużyny Dmytro Kameko.Po meczu trener FC Reiter Toruń nie ukrywał swojego rozczarowania.

ZOBACZ I POSŁUCHAJ WYPOWIEDZI PO MECZU - KLIKNIJ. 

SKRÓT MECZU ZOBACZYCIE TUTAJ.

Już w środę 15 listopada w hali SP 28 przy ul. Przy Skarpie 13 FC Reiter Toruń podejmie Rekord Bielsko - Biała.Początek meczu o godz. 20:00. BiLety na to spotkanie są już dostępne na naszej stronie internetowej.
Udostępnij