Cookie Consent by FreePrivacyPolicy.com
home

Home

search

Odkryj

groups

Kadra

event

Terminarz

tag

Social Media

Zmiany w terminarzu. Kiedy zagramy w Toruniu ?

1 tydzień temu | 15.03.2023, 11:40
Zmiany w terminarzu. Kiedy zagramy w Toruniu ?

Rozgrywki FOGO Futsal Ekstraklasy wkraczają w decydującą fazę! Do końca rundy zasadniczej pozostało jeszcze tylko sześć kolejek. Ze względu na zgrupowanie reprezentacji Polski U-19 prowadzonej przez Łukasza Żebrowskiego doszło do zmian w terminarzu.

SKF_2169.jpg

Planowane na 18 marca w Toruniu spotkanie z Mistrzem Polski Piastem Gliwice zostało przełożone na środę 26 kwietnia na godzinę 19:00.

Najbliższe spotkanie "pomarańczowo - czarni" rozegrają we wtorek 28 marca. Będzie to mecz telewizyjny, który wszyscy kibice będą mieli okazję zobaczyć w TVP Sport. Mecz z AZS UŚ Katowice rozpocznie się o godzinie 18:30.

O ile w marcu FC Reiter Toruń nie rozegra żadnego meczu przed własną publicznością, to w kwietniu na brak emocji w Grodzie Mikołaja Kopernika nie powinniśmy narzekać.

W niedzielę 2 kwietnia o godzinie 16:00 w hali SP 28 przy ul. Przy Skarpie 13 FC Reiter podejmie AZS UW Wilanów. 22 kwietnia o godzinie 18:00 torunianie we własnej hali zagrają z liderem FOGO Futsal Ekstraklasy - Rekordem Bielsko Biała. Cztery dni później w Toruniu wspomniany wcześniej mecz z Piastem Gliwice.

Sezon zasadniczy podopieczni Łukasza Żebrowskiego zakończą na wyjeździe. 30 kwietnia o godz. 18:00 zagramy w Chojnicach z Red Devils, a na koniec czeka nas jeszcze wyjazd do Leszna.

Przypomnijmy, że w tym sezonie osiem najlepszych zespołów będzie rywalizować w fazie play-off. Blisko zapewnienia sobie awansu jest FC Reiter Toruń!

FACEBOOK_FOGO_FUTSAL_EKSTRAKLASA_TABELA.jpg

Marcin Pułaczewski (FC Toruń)

Udostępnij