Gramy dalej! Meldujemy się w 1/8 Pucharu Polski.

2 miesiące temu | 07.02.2024, 13:50

Choć trzeba przyznać, że 1 Pomorska Brygada Logistyczna z Bydgoszczy postawiła nam twarde warunki. FC Reiter Toruń melduje się jednak w 1/8 Pucharu Polski!

Pierwsza bramka padła dopiero w 16 minucie. Oliwier Zaremba strzałem do pustej bramki przez całe boisko wyprowadził swój zespół na prowadzenie 1:0. Odpowiedź "pomarańczowo - czarnych" była jednak natychmiastowa! 20 sekund później wyrównał Patryk Szczepaniak.

W ostatniej minucie pierwszej połowy ponownie Oliwier Zaremba strzałem przez całe boisko do pustej bramki zdobywa swojego drugiego gola w tym meczu. W obu przypadkach FC Reiter Toruń grał z wycofanym bramkarzem.

Po zmianie stron torunianie doprowadzili do wyrównania.
W 23 minucie bramkę zdobył Pablo Rodriguez. Zwycięski gol dla zespołu Dmytro Kameko padł w ostatniej minucie regulaminowego czasu gry po rzucie rożnym. Podanie Krzysztofa Elsnera wykorzystał Remigiusz Spychalski, którego gol dał awans do kolejnej rundy Pucharu Polski.

Rywala w kolejnej rundzie Pucharu Polski poznamy w piątek 9 lutego.