Cookie Consent by FreePrivacyPolicy.com
home

Home

search

Odkryj

groups

Kadra

event

Terminarz

tag

Social Media

Karol Kaczmarek wraca do FC Toruń!

5 miesięcy temu | 01.09.2022, 16:09
Karol Kaczmarek wraca do FC Toruń!

Przygoda z futsalem dla Karola Kaczmarka rozpoczęła się właśnie w FC Toruń. Teraz po kilku sezonach spędzonych w Gdańsku Karol wraca do domu! Witamy ponownie.

Jako młody chłopak Karol rozpoczynał treningi na dużym boisku. Dostał jednak propozycję dołączenia do „pomarańczowo -czarnych” i perspektywa tworzenia nowego Klubu wydała się na tyle interesująca, że zawodnik dołączył do drużyny.

Za co Karol pokochał futsal ?

„Przekonała mnie szybkość gry i ciekawość nowych rozwiązań taktycznych.”

Swoją przygodę z futsalem Karol Kaczmarek przez kilka sezonów kontynuował w zespole AZS UG Gdańsk. Piłkarz reprezentował ten Klub w finałach Młodzieżowych Mistrzostw Polski do lat 20. Z „Akademikami” z Gdańska wywalczył także awans do Futsal Ekstraklasy oraz zajął pierwsze miejsce w Akademickich Mistrzostwach Polski.

Niestety, nie obyło się bez kontuzji i poważnego urazu kostki, który wykluczył Karol z gry oraz treningów na kilka miesięcy.

Teraz wraca silniejszy i dodatkowo zmotywowany do swojego rodzinnego miasta i Klubu, w którym wszystko się zaczęło.

„Jestem optymistycznie nastawiony do nowego wyzwania. Atmosfera w Klubie zdecydowanie sprzyja rozwojowi” – kończy Karol Kaczmarek.

Trener Łukasz Żebrowski uważa, że Karol niedługo może pokazać pełnie swoich możliwości. „To lewonożny piłkarz, który aktualnie jest na etapie adaptacji do moich metod treningowych. Ciężko pracuje na treningach nadrabiając zaległości w sferze motorycznej.” – mówi „Żebro”.

Karol, witamy Cię w domu i cieszymy się, że ponownie jesteś z nami! Mamy nadzieję, że Twoja dyspozycja przełoży się także na dobre wyniki Football Club Toruń! Sporo pracy przed nami, ale wyzwania są dla nas czymś normalnym i naturalnym!

Witaj ponownie, życzymy Tobie powodzenia!

Marcin Pułaczewski (FC Toruń)

Udostępnij