Cookie Consent by FreePrivacyPolicy.com
home

Home

search

Odkryj

groups

Kadra

event

Terminarz

tag

Social Media

Porażka w Lubawie. Raport i skrót meczu.

1 rok temu | 21.02.2022, 10:37
Porażka w Lubawie. Raport i skrót meczu.

W meczu 17 kolejki STATSCORE Futsal Ekstraklasy FC Reiter Toruń przegrał w Lubawie z Constractem 2:6 (2:5) Niestety, także w drugim spotkaniu rundy rewanżowej „pomarańczowo – czarni” nie byli w stanie zdobyć punktów.

Powtórzyła się zatem sytuacja z początku sezonu, kiedy torunianie także przegrali dwa pierwsze mecze, a później dopiero zaczęli skutecznie punktować.

W meczu z Constractem był moment, że FC Reiter prowadził w meczu 2:1. Tak było również w dwóch ostatnich spotkaniach. Prowadzenie z Widzewem w Łodzi 2:0 i z Rekordem Bielsko-Biała 2:0. Niestety, także w Lubawie od tego momentu bramki zdobywała już tylko drużyna przeciwna.

Poniżej zamieszczamy skrót meczu z Constractem:

Bezpośredni link: https://tv.futsalekstraklasa.pl/player/2450/lubawa-torun-skrot-2021-17.html

Mimo zerowej zdobyczy punktowej w dwóch pierwszych meczach rundy wiosennej torunianie utrzymują wysoką pozycję w tabeli i mają tyle samo punktów co zespół GI Malepszy Futsal Leszno.


(grafika: Facebook Futsal Ekstraklasa)

W Lubawie „pomarańczowo – czarni” zagrali jeszcze bez Daniela Gallego Garcia, który jednak dołączy do zespołu na spotkanie z Clearexem Chorzów.

Constract Lubawa – FC Reiter Toruń 6:2 (5:2)
Jakub Raszkowski 3, Tomasz Kriezel 8, 11, Pedrinho 17, 25, Kacper Sendlewski 20 – Marcin Mikołajewicz 3, Remigiusz Spychalski 8

W najbliższą niedzielę kolejne spotkanie w Toruniu! W hali UCS UMK zagramy z Clearexem Chorzów!

Marcin Pułaczewski (FC Toruń)

Udostępnij