Przełamanie w Przemyślu! #RAPORT #VIDEO

4 miesiące temu | 04.12.2023, 12:54
Po serii 5 spotkań bez wygranej, w końcu przyszło przełamanie! FC REITER TORUŃ w meczu 14 kolejki FOGO Futsal Ekstraklasy wygrał w Przemyślu 5:1!

Torunianie w liczącą niemal 700 kilometrów podróż do Przemyśla wybrali się w piątkowe popołudnie.

Po noclegu i hotelowym śniadaniu "pomarańczowo - czarni" przeprowadzili poranny rozruch.

Po treningu był obiad, później analiza video i odprawa przed meczem.

To wszystko zaprocentowało!

Torunianie wygrali z Eurobus Przemyśl 5:1. Wynik meczu otworzyli gospodarze. Jednak później gole zdobywali już tylko podopieczni Dmytro Kameko.

Do przerwy po bramkach: Jakuba Sławkowskiego i Remigiusza Spychalskiego torunianie prowadzili 2:1.

Dodajmy, że w końcówce pierwszej połowy Kamil Naparło obronił przedłużony rzut karny. To był zresztą świetny mecz "Kamasa" w bramce i skuteczna gra całej drużyny!

W drugiej połowie spotkania kolejne gole dla FC Toruń zdobyli Jakub Sławkowski i Kacper Machałowski.

SKRÓT MECZU Z EUROBUS PRZEMYŚL

Dzięki wygranej FC REITER TORUŃ awansował na 9 miejsce w tabeli FOGO Futsal Ekstraklasy.

W meczu z EUROBUSEM w składzie meczowym zabrakło kontuzjowanych:  Michała Wojciechowskiego i Krystiana Kraśniewskiego.

W najbliższą sobotę torunianie w hali "Spożywczaka" zagrają z kolejnym beniaminkiem WE MET Kamienica Królewska. Bilety na to spotkanie są już dostępne na naszej stronie internetowej.