W niedzielę gramy z Clearexem!

1 rok temu | 21.10.2022, 08:37
W niedzielę gramy z Clearexem!

"To jest zawsze groźny rywal. Mecze z Chorzowem nigdy nie są łatwe. Jeśli tylko pomyślisz, że mecz będzie łatwy, nie wykonasz odpowiedniej pracy, nie skoncentruejsz się, to nigdy nie będzie dobrze" - mówi przed niedzielnym meczem z Clearexem Chorzów trener Łukasz Żebrowski.

Chorzowianie nie najlepiej rozpoczęli ten sezon. W pierwszych czterech spotkaniach nie zdobyli punktu. Drużyna prowadzona przez Rafała Krzyśkę, który zastąpił Andrzeja Szłapę przebudziła się jednak w ostatnim meczu pokonując Red Devils Chojnice 6:3!

W poprzednim sezonie FC Reiter Toruń wygrał we własnej hali z Clearexem 5:3. Teraz także drużyna prowadzona przez Łukasza Żebrowskiego chce zgarnąć komplet punktów. Bez wątpienia te plany postarają się popsuć chorzowianie.

"Każdy mecz to jest osobna historia, odzielna walka o 3 punkty. Po prostu; liga jest trudna" - mówi Łukasz Żebrowski.

Niedzielne spotkanie w ramach 7 kolejki Futsal Ekstraklasy będzie rozegrane w hali SP 28 przy ulicy Przy Skarpie 13. Pierwszy gwizdek sędziego o 18:00.

Zapowiada się ciekawy mecz! Bilety do kupienia na naszej stronie: https://torunfc.pl/tickets/fc-reiter-torun-vs-clearex-chorzow/1

Marcin Pułaczewski (FC Toruń)

Udostępnij