Kamil Naparło
Kamil Naparło

Bramkarz
31
Wzrost Waga Data urodzenia
180 cm 77 kg 1993-04-21

Kamil Naparło trafił do Football Club Toruń po awansie do Futsal Ekstraklasy! Golkiper "pomarańczowo - czarne" barwy reprezentuje od sezonu 2015/2016! Kamil jest z nami niemal od samego początku.

 Sezon 2022/2023 jest dla niego już 8 w FC Toruń! "Kamas" to niezwykle  pracowity i cierpliwy zawodnik. Na swoją szansę czekał z pokorą i cały czas pracował nad swoim bramkarskim warsztatem u boku Nicolae Neagu. Zresztą "Cola" jest dla Kamila mentorem i wzorem do naśladowania, co niejednokrotnie podkreślał Naparło.

 Piłkarska przygoda naszego bramkarza rozpoczęła się w Pomorzaninie Toruń. Na pierwszym treningu Kamil pojawił się w wieku 10 lat i wcale nie trafił od razu do bramki. "Z rozpoczęciem na bramce było tak, że pierwsze dwa miesiące trenowałem w polu. W międzyczasie na treningi zaczął przychodzić trener bramkarzy. Spodobało mi się jak to wygląda z boku, kupiłem rękawice, spróbowałem i tak już zostało" - wspomina Kamil Naparło.

 "Kamas" ma w kolekcji trzy medale Mistrzostw Polski z FC Toruń. Jego największym marzeniem jest jednak wywalczenie złotego medalu. Obowiązkowo w barwach toruńskiej drużyny. Piłkarz poprzeczkę za każdym razem stawia sobie wysoko: "Trzeba cały czas iść do przodu i zaliczać regularny progres" - to jedna z ważniejszych dewiz Kamila Naparło.

 Mecz, którego nigdy nie zapomni to spotkanie z Mistrzem Polski Rekordem Bielsko-Biała w Arenie Toruń zakończone wynikiem 3:3! Na trybunach niemal 2000 kibiców, ogromne emocje, mnóstwo pracy w  bramce i "zwycięski remis" FC Toruń! Faktycznie, to spotkanie ciężko jest wymazać z pamięci! Sportowym wzorem dla "Kamasa" jest Manuel Neuer, a klub któremu kibicuje to Bayern Monachium.

Golkiper FC Toruń najbardziej ceni sobie jednak angielską Premier League i fachowy komentarz Mateusza Borka. Najważniejsza w życiu Kamila Naparło jest rodzina. Żona Agata i 3 letni synek Aleks to dla niego największa motywacja i największe wsparcie. Uśmiech Aleksa sprawia naszemu bramkarzowi najwięcej radości! Kraj, który chciałby poznać i zwiedzić - oczywiście wspólnie z najbliższymi - to Australia.

Wygrzewanie się w słońcu na nadmorskiej plaży to dla "Kamasa" jedna z ulubionych form wypoczynku i ładowania swojego akumulatora. Najlepszy sposób na rozładowanie stresu to dla Kamila ciężki trening! Mamy nadzieję, że każdy z treningów będzie się przekładał na budowanie wysokiej formy naszego bramkarza! A to z kolei przełoży się na kolejne udane ligowe występy!

 W Football Club Toruń Kamil Naparło rozegrał do tej pory niemal 150 spotkań, w których zdobył 2 gole! 
Sponsorzy i Partnerzy

Partner Strategiczny
Sponsor Tytularny
Partner Organizacyjny
Sponsorzy Strategiczni
Sponsorzy
Partnerzy
Obsługa Prawna: Kancelaria CW
Studio Treningu Personalnego